Projektowanie Biżuterii

Odzwierciedlone marzenia

Zapraszamy do RedEyeStudio – przestrzeni dedykowanej projektowaniu biżuterii, gdzie pasja spotyka się z nowoczesną technologią. Nasze studio specjalizuje się w tworzeniu unikalnych i spersonalizowanych projektów biżuterii, które powstają dzięki zaawansowanym programom komputerowym.

Projektowanie Biżuterii w Programie Matrix

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania Matrix, nasi doświadczeni projektanci są w stanie przekształcić każdy szczegółowy opis, szkic lub zdjęcie w wyjątkowy projekt biżuterii. Proces współpracy z klientem obejmuje:

  1. Zlecenie Projektu: Klient przekazuje nam szczegółowy opis, szkic lub zdjęcie biżuterii, którą chce zaprojektować.
  2. Wycena: Na podstawie dostarczonych materiałów wykonujemy wycenę projektu.
  3. Praca nad Projektem: Po akceptacji wyceny, nasz projektant rozpoczyna pracę nad projektem.

Wizualizacja 3D

Kiedy projekt jest gotowy, przesyłamy jego wizualizację do klienta. Wizualizacja w 3D pozwala na dokładne obejrzenie projektu z każdej strony, co umożliwia wprowadzenie ewentualnych poprawek i uzyskanie pełnej akceptacji klienta.

Modelowanie i Wydruk 3D

Kolejnym etapem jest wydruk modelu z wosku w technologii 3D. Dzięki trzem drukarką Solidscape, które są na wyposażeniu naszej pracowni, jesteśmy w stanie precyzyjnie odwzorować każdy detal projektu. Woskowy model może posłużyć do:

  • Wykonania formy, który pozwala na powielanie wzoru.
  • Jednorazowego odlania biżuterii.

Nasza Obietnica

W RedEyeStudio dbamy o każdy etap tworzenia biżuterii, od koncepcji po finalny produkt. Nasze zaawansowane technologie i doświadczenie w projektowaniu gwarantują najwyższą jakość i satysfakcję z końcowego rezultatu.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia możliwości, jakie oferuje RedEyeStudio. Dzięki nam, Twoje marzenia o idealnej biżuterii mogą stać się rzeczywistością.

Zespół „Redeyestudio”

Kontakt z nami

Opowiedz nam o swojej firmie i rozpocznijmy współpracę!

Filia Gdańsk

Żeglarska 4, 80-273 Gdańsk

Numer komórkowy

+48518937437

E-mail

biuro@redeyestudio.pl

Zadzwoń
Projektowanie Biżuterii
RedEyeStudio

Odzwierciedlone marzenia