Kreator obrączek ślubnych 3D

Stwórz wymarzone obrączki ze swoim klientem i zamawiaj w cenach hurtowych

Zapraszamy do Świata Obrączek – Twojego niezawodnego partnera w branży jubilerskiej, specjalizującym się w wyjątkowych obrączkach ślubnych. Nasza platforma została stworzona z myślą o profesjonalnych salonach jubilerskich, które pragną oferować swoim klientom najwyższej jakości produkty i usługi.

Kreator Obrączek 3D

Nasza strona internetowa wyposażona jest w nowoczesny kreator obrączek 3D, który pozwala na pełną personalizację produktów. Klienci mogą wybrać:

  • Wzór obrączki
  • Kolor oraz próbę złota
  • Rozmieszczenie kamieni według własnych preferencji
  • Szerokość obrączki
  • Umieścić wewnątrz obrączek treść graweru
  • I wiele innych opcji

Dzięki temu narzędziu każdy klient może stworzyć swoją wymarzoną obrączkę, idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb i gustu.

Szeroki Wybór Gotowych Modeli

Oferujemy również szeroki wybór gotowych modeli obrączek, które można dostosować do własnych potrzeb. Nasza kolekcja obejmuje różnorodne wzory, style i materiały, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie obrączki dla siebie. Każdy z naszych produktów cechuje się najwyższą jakością wykonania oraz unikalnym designem.

Rejestracja Klienta Hurtowego

Klientom prowadzących salony jubilerskie oferujemy możliwość rejestracji jako klient hurtowy. Dzięki temu mogą Państwo zamawiać nasze produkty w atrakcyjnych cenach hurtowych. Podczas rejestracji wystarczy zaznaczyć pole „Chcę być klientem hurtowym”, podać dane swojej firmy i poczekać aż zweryfikujemy ich poprawność. Po weryfikacji otrzymają Państwo maila informującego o aktywacji konta. Po zalogowaniu zobaczą Państwo ceny w rozliczeniu „materiał + robocizna” dostępne wyłącznie dla salonów jubilerskich.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia możliwości, jakie oferuje nasza platforma. „Świat Obrączek” to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pasja do jubilerstwa z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Zespół „Świat Obrączek”

Kontakt z nami

Opowiedz nam o swojej firmie i rozpocznijmy współpracę!

Filia Gdańsk

Żeglarska 4, 80-273 Gdańsk

Numer komórkowy

+48510593019

E-mail

info@swiatobraczek.pl

Zadzwoń
Obrączki ślubne
Świat Obrączek

Współpracuj z profesjonalistami