O firmie

DeeM to firma jubilerska zajmująca się produkcją obrączek ślubnych, pierścionków zaręczynowych oraz biżuterii ozdobnej. Jako jedni z nielicznych w Polsce tworzymy biżuterię od samego projektu po wyrób gotowy.

Firma DeeM została założona w 1994roku i od samego początku działalności wypełniamy odgórny zamysł tworzenia wyjątkowo pięknej i stylowej biżuterii srebrnej oraz złotej. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości wytwarzanych przez nas produktów dlatego już w pierwszym kroku jakim jest projektowanie dbamy o każdy detal tak by wyrób gotowy spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie powielamy popularnych trendów i schematów – uzdolnieni projektanci biżuterii i rzemieślnicy jubilerscy, pracujący w naszym zespole mają wystarczająco dużo własnej fantazji.

 • 23

  lata na rynku

 • 100%

  Zadowolonych klientów

 • 150

  Wzorów obrączek ślubnych

Co nas wyróżnia?

 • Łatwy sposób zamawiania

  Dzięki platformie internetowej mogą Państwo składać zamówienie on-line przez całą dobę. Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych jednak zawsze staramy się by czas oczekiwania był jak najkrótszy. Zamówienia można również składać dzwoniąc pod numer telefonu +48 58 552 46 11 gdzie również można umówić się na spotkanie z jednym z naszych przedstawicieli handlowych

 • Najwyższa jakość

  Długoletnie doświadczenie oraz najnowsze technologie pozwalają nam zachować najwyższą jakość produkowanej biżuterii. Naszą dewizą są zaufanie oraz zadowolenie klienta dzięki czemu udaje nam się utrzymywanie długoletnich relacji z partnerami biznesowymi.